Přidaná hodnota


6 důvodů, pro které jsme právě my tou správnou volbou:
 
 
  • Specializovanost -> 100% se specializujeme jen a jen na výstavbu a servis padelových kurtů. Nestavíme ani tenisové ani squashové kurty či jiné multifunkční hřiště. Veškeré naše úsilí věnujeme padelu a právě to nám umožňuje dosahovat lepších výsledků než firmy, které nabízejí výstavbu několika druhů sportovních zařízení. Preferujeme být špičkou v jednom odvětví, než průměrem ve více.  
  • Znalosti -> detailně a z osobních zkušeností známe situaci a reálie padelu ve Španělsku a Argentině, což nám umožňuje vyvarovat se zbytečných chyb a poskytovat služby na vysoké úrovni.
  • Široká škála služeb -> naše služby zdaleka nekončí výstavbou kurtů, jako je tomu u drtivé většiny stavebních firem. Padel je nový sport, který většina lidí vůbec nezná, a proto je nezbytné poskytnout sportovním centrům a klubům odbornou pomoc se samotným zavedením sportu. Umíme zajistit výuku padelu, případně zaškolit např. tenisové trenéry daného centra. Jsme schopni také zajistit organizaci trenérských kurzů, padelových exhibic a turnajů. V neposlední řadě také vybavíme sportovní centra padelovými raketami, míčky a dalšími potřebnými doplňky.
  • Mezinárodní kontakt -> disponujeme osobními kontakty s prestižními padelovými trenéry, profesionálními padelovými hráči a dokonce konktaktem na samotného prezidenta Mezinárodní Padelové Federace (IPF), pana Adilsona H. Dallagnola. Díky těmto konexím jsme schopni zajistit kvalitní vedení tréninkového procesu a organizaci padelových exhibic, turnajů a trenérských kurzů s mezinárodním obsazením. 
  • Zkušenosti -> Premium Padel je sice mladá firma, ale její součástí je akciová společnost Širila, a.s, Spišská Nová Ves, která jako stavební firma působí na trhu již od roku 1997 a disponuje dlouholetými zkušenostmi v oblasti stavebnictví. 
  • Perspektiva -> náš kolektiv je tvořen mladými lidmi, kteří věří a jsou přesvědčeni, že padel se stane jejich prací ale i koníčkem na celý život a právě proto tu naše firma pro Vás určitě bude dnes, zítra, za 5 let, ale i za 20 let.

Protected with SiteGuarding.com Antivirus