O nás

Společnost Premium Padel s.r.o. jsme založili v květnu roku 2011 po několikaměsíční přípravné fázi, v jejímž rámci jsme absolvovali několik zahraničních cest a pobytů s cílem co nejvíce poznat padel a získat osobní zkušenosti ze zemí, kde zažívá nepopsatelný úspěch. Premium Padel je tedy relativně mladá firma, ale stojí za ní lidé, kteří mají bohaté dlouholeté a také mezinárodní zkušenosti ze sportovní a stavební oblasti. Ptáte se, kdo konkrétně jsou lidé stojící za naší firmou? Ptáte se, jaké mají zkušenosti? Odpověď najdete v následujících řádcích.

  • Jakub Ličák

Jakub má 25 let a žije v Praze, kde na Vysoké škole ekonomické vystudoval obor Mezinárodní obchod. Do svých 18-ti let se soutěžně věnoval tenisu a byl vícenásobným účastníkem mistrovství Slovenska v tenise a slovenské mužské extraligy družstev. Disponuje mezinárodní trenérskou licenci PTR a jako tenisový trenér působil delší dobu na Sicílii. Jakub je zároveň momentálně jediným certifikovaným padelovým instruktorem na Slovensku a v České republice. Do světa padelu se zaučil pod osobním vedením dvou nejprestižnějších padelových trenérů na světě, kterými jsou Argentinci Maximo Castellote a Jorge Nicolini. Jeho rozsáhlé jazykové znalosti mu zároveň umožňují budovat si a udržovat blízké vztahy s profesionálními padelovými hráči, trenéry a představiteli Mezinárodní padelové federace.

  • Ján Širila

Ján má 51 let a je předsedou představenstva akciové společnosti Širila, a.s., Spišská Nová Ves, kterou založil v roce 1997. Dnes patří akciová společnost mezi nejvýznamnější stavební firmy nejen spišského regionu, ale i Slovenska. Hlavním předmětem činnosti společnosti je výstavba a rekonstrukce bytových, občanských, průmyslových a inženýrských staveb, sportovních staveb, rekonstrukce památkového charakteru, výstavba rodinných domů, ale i realizace samotných stavebních prací. V současném období zaměstnává akciová společnost v průměru 100 zaměstnanců. Firma Širila a.s., Spišská Nová Ves se tedy stará o výstavbu našich kurtů a zároveň je jakýmsi garantem celého projektu. Zajímavostí je, že díky své dceři Monice Širilové, která je profesionální tenisovou hráčkou, Jan do detailů zná i prostředí profesionálního sportu.


Protected with SiteGuarding.com Antivirus